Реєстрація вступників на магістерський тест навчальної компетентності

Реєстрація на МАГІСТЕРСЬКИЙ ТЕСТ НАВЧАЛЬНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ (МТНК) 2022  для вступників до МАГІСТРАТУРИ!!!

(https://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2022/06/Lyst_reyestratsiya-MKT_MTNK_2022.pdf)

Шановні вступники до магістратури!

З 27 червня 2022 року до 18:00 18 липня 2022 року В Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті буде проводитися  реєстрація вступників для складання магістерського тесту навчальної компетенції (МТНК), які бажають взяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра зі спеціальності 073 «МЕНЕДЖМЕНТ».

МТНК передбачає оцінювання готовності вступника до опанування освітньої програми магістерського рівня, яке здійснюється Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства (https://testportal.gov.ua/magisterskyj-test-navchalnoyi-kompetentnosti-mtnk/).

Тестові завдання магістерського тесту навчальної компетентності укладаються відповідно до Програми тесту загальної навчальної компетентності, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 11 лютого 2022 року № 158.

ОСНОВНІ ДАТИ МНКТ 2022

Реєстрація вступників для складання МТНК               27 червня – 18 липня

Основна сесія МТНК                                                 10 серпня – 17 серпня

Додаткова сесія МТНК                                              07 вересня –10 вересня

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ

Для реєстрації на магістерський тест навчальної компетентності вступник подає до приймальної комісії Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті або має надіслати на офіційну електронну адресу Приймальної комісії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. скановані копії (фотокопії) :

• - заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (далі – Анкета), приклад заяви-анкети;
  • - документа, що посвідчує особу (паспорт/ ІD – 1,2  сторінки паспорту з реєстрацією місця проживання або ID картки з додатком);
  • - облікової картки платника податків (ІПН, крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
  • - документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) або довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу;
  • - медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих (спеціальних) умов для проходження МКТ/МТНК).

У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по-батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).
Приймальна комісія інституту  здійснює реєстрацію вступників та оформлення екзаменаційного листка.
Після оформлення сканована копія екзаменаційного листка та реєстраційної карти відправляється вступнику на електронну адресу, вказану в Анкеті.
Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії.
Вступник має перевірити інформацію, зазначену у надісланому екзаменаційному листку. У разі виявлення помилок потрібно звернутися до Приймальної комісії інституту.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на сторінці Українського центру оцінювання якості освіти автоматично створюється «Інформаційна сторінка учасника МТНК/МКТ», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому. Саме з цієї Інформаційної сторінки Вступник надалі дізнаватиметься всю інформацію щодо дати і місця проходження тестування.

Терміни та місце проведення екзамену зазначаються в електронному кабінеті вхід до якого здійснюються за номером та PIN-кодом екзаменаційного листка за  за посиланням. За посиланням вступник заходить у власний кабінет і роздруковує запрошення-перепустку.

Під час МТНК при собі мати:

• - екзаменаційний листок;
  • - паспорт;