Студенти Кропивницького та Чернівців налагодили співробітництво

Студентські парламенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича офіційно розпочали співробітництво.
На початку квітня представники Студентського парламенту Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті здійснили дружній візит до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, де мали чудову можливість налагодити комунікацію зі студентським парламентом ЧНУ.


Під час зустрічі з представниками парламенту ЧНУ відбувся насичений та продуктивний обмін досвідом. Були обговорені найкращі практики та шляхи реалізації студентських проєктів і можливості для студентської мобільності під час війни. Також було висловлено думки щодо законодавчих змін в системі освіти України, спрямованих на реформування та комплексну трансформацію вищої освіти, яку ініціює та реалізує МОН.
Студенти ЕТІ мали можливість ознайомитись і з роботою факультетів ЧНУ. Катерина Ференець, голова студентського парламенту економічного факультету, та Олександр Кифяк, заступник декана факультету, провели екскурсію економічним факультетом та розповіли про організацію освітнього процесу. Студентам ЕТІ надана можливість порівняти освітні програми та набір предметів вільного вибору за спеціальностями і програмами. Висловлюємо подяку Катерині Ференець та Олександру Кифяку за доброзичливість і відкритість.
Під завершення візиту була підписана угода про наукову та творчу співпрацю між ЕТІ та ЧНУ, що стало важливим етапом у цій подорожі. Цей документ відкриває нові можливості для спільних досліджень, проектів та обміну досвідом.
І звісно, неперевершене враження від знайомства з Чернівцями! Магічна екскурсія містом дозволила студентам відчути його особливу атмосферу та відкрити для себе таємниці цього чудового міста нашої прекрасної незалежної України.
Щиро вдячні усім, хто приділив свій час команді ЕТІ! Ця цінна співпраця з ЧНУ стане запорукою розвитку наших навчальних закладів та міцного партнерства у майбутньому.
Команда Студпарламенту ЕТІ повернулася до Кропивницького з натхненням, новими ідеями та готовністю їх реалізувати.
Дякуємо ЗСУ за цю можливість!

 

 

 

Відкрита лекція на тему «Особливості діяльності судово-економічної експертизи в сучасних умовах»

17 квітня в ЕТІ ім. Р. Ельворті відбулась лекція на тему «Особливості діяльності судово-економічної експертизи в сучасних умовах». Головним спікером лекції став Хомутенко Денис Геннадійович, директор ТОВ «Науково-виробниче підприємство УкрСпецЕкспертиза», судовий експерт за напрямком будівельно- технічної експертизи, Визнаний оцінювач Всесвітньої Асоціації Оціночних Організацій WAVO-WRV.


Денис Хомутенко розповів слухачам про особливості проведення судово-економічної експертизи в сучасних умовах, вимоги до судових експертів, сфери використання судових експертиз та акцентував увагу на «плюсах» та «мінусах» даної діяльності.
Економіко-технологічний інститут вдячний Денису Геннадійовичу за цікаву лекцію та сподівається на подальшу плідну співпрацю!

Студпарламент ЕТІ - в Українській асоціації студентів (YAC)

4 квітня, представники студентського парламенту Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті брали участь у зустрічі заступника міністра освіти і науки Михайла Винницького та голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергія Бабака із представниками і представницями органів студентського самоврядування з різних регіонів України. Захід відбувся за ініціативою Незалежного національного студентського союзу України — Української асоціації студентів (YAC).
Обговорення та пошук спільних рішень з усіма сторонами освітнього процесу — ключовий аспект для комплексної трансформації вищої освіти, яку ініціює та реалізує МОН. А саме студенти — активні та дієві співтворці цих змін.
Михайло Винницький та Сергій Бабак представили й аргументували основні складові реформування вищої освіти. Студенти мали змогу поставити свої запитання під час конструктивного діалогу визначити майбутні пріоритети для діяльності та подальших змін.

Спільно обговорили:
• модернізацію мережі ЗВО, а також права й можливості студентів у контексті цих змін, критерії обʼєднання університетів та їхню автономію та перерозподіл бюджету під час цього процесу;
• освітні траєкторії та суб'єктність студента;
• перетин кордону з метою навчання на програмах академічної мобільності;
• нову систему грантів й державне фінансування;
• інклюзивне навчання;
• фінансування гуртожитків й виплати стипендій для студентів.

Це була важлива та необхідна зустріч для трансформації вищої освіти.
Реформи давно назріли, і надзвичайно важливо враховувати думки студентів при впроваджені змін для поліпшення якості вищої освіти та інтеграції нашої освітньої системи в єдиний європейський простір.

 

 

 

 

 

Викладачі ЕТІ - експерти з акредитації освітніх програм НАЗЯВО

Колектив ЕТІ вітає колег з включенням до реєстру експертів з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (Протокол №7(57) від 26.03.2024 року):

Спеціальність 131 «Прикладна механіка»

Пузирьова Олександра Леонідовича, кандидата технічних наук, завідувача кафедри прикладної механіки;

Спеціальність 132 «Матеріалознавство»

Макруху Тетяну Олександрівну, кандидата технічних наук, доцента кафедри прикладної механіки;

Спеціальність 72 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»

Фрунзу Світлану Анатоліївну, кандидата економічних наук, завідувачку кафедри фінансів та бухгалтерського обліку;

Спеціальність 75 «Маркетинг», 73 «Менеджмент»

Павлову Ольгу Володимирівну, кандидата економічних наук, завідувачку кафедри маркетингу, менеджменту та економіки.