Конкурс Ельворті - НМС

Отримай можливість навчатись у Великій Британії безкоштовно!

Information for parents of applicants from UA (Kropyvnytskyi)

General Information for applicants 2024

Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті оголошує конкурс Ельворті-НМС на безкоштовне навчання в одній з приватних шкіл Великої Британії протягом двох років! Конкурс проводиться кожного року і кількість переможців може бути різною. Стипендія, яку отримують переможці, покриває всі витрати на навчання, проживання і харчування в одній з приватних шкіл Великої Британії.

 

 

Які переваги навчання у приватній школі Великої Британії?
- Знайомство з людьми з різних куточків світу, їхніми культурами та можливість поділитися нашою культурою та традиціями.
- Можливість розвинути свої навички та вміння у позашкільній діяльності: спорт, музика, мистецтво – у приватних школах Великої Британії є гуртки для розвитку будь-якого вашого хобі.
- Звісно, видатний рівень викладання: у приватній школі Великої Британії у вас буде лише декілька предметів, але за 2 роки їх поглибленого вивчення, ви опануєте їх досконально. Навчання в такій школі створює гарні можливості для подальшого розвитку учня. Зазвичай після завершення навчання, учні мають такий рівень знань, що допомагає їм отримати стипендію у вищому навчальному закладі Європи.

З яких етапів складається конкурс?
Конкурс Ельворті-НМС складається з трьох етапів:
- лексико-граматичний тест на володіння англійською мовою;
- написання твору англійською мовою на задану тему;
- інтерв’ю з представниками Робочої Групи НМС з Великої Британії;

Як взяти участь у конкурсі?
Для реєстрації у конкурсі Ельворті-НМС, вам необхідно написати на пошту конкурсу (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) наступну інформацію:

- Ваше прізвище, ім’я, побатькові
- дату народження (вона має бути в цьому діапазоні: 01.02.2007- 01.09.2008)
- місто, школу, клас
- номер телефону та електронну поштову адресу.

Кінцевий термін подання заявки на участь у конкурсі – 04.11.2023 Якщо у Вас виникли питання щодо конкурсу, звертайтеся за цими номерами телефонів:
0969986446, 0664528551 – Анастасія Миколаївна