День відкритих дверей в ЕТІ

УВАГА! Відвідай ЕТІ і обирай майбутнє свідомо!

Зустрічі абітурієнтів у вузі — це можливість побачити все своїми очима.

Під час візиту ти зможеш:
- дізнатися про спеціальності та переваги навчання в ЕТІ;
- дізнатися про вступ на місця державного замовлення;
- дізнатися про грантові програми ЕТІ (можливості безкоштовного навчання);
- особисто зустрітися з завідуючими кафедрами ЕТІ;
- отримати інформацію про студентське життя.

Запрошуємо 21 березня, четвер - 13:00

Адреса: м.Кропивницький, вул.Євгена Чикаленка, буд.3
Чекаємо на Вас!

Відкрита лекція на тему: «Стандартизація судово-експертної діяльності за міжнародними стандартами»

В Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті (ЕТІ) відбулася відкрита лекція на тему: «Стандартизація судово-експертної діяльності за міжнародними стандартами», яку провела Кузнєцової Галини Олександрівни, експерта Національного агентства з акредитації України (ДСТУ EN ISO/IES 17020:2019 судово-економічна експертиза), доктора економічних наук, доцента, судового експерта з правом проведення судово-економічної експертизи, директора ПП «Галаексперт», віце-президента та голови економічної секції ВГО «Союз експертів України».

Організатор безкоштовної відкритої лекції: Кафедра фінансів та бухгалтерського обліку ЕТІ.

Слухачами були студенти та викладачі закладів вищої освіти Кропивницького та всі бажаючі, які пройшли попередню реєстрацію.

Зміст лекції:
- міжнародні організації стандартизації;
- національні комітети стандартизації;
- напрямки стандартизації;
- запровадження у практику судово-експертних установ міжнародних стандартів;
- розрахунок вартості судової експертизи, складові вартості;
- експертогодина.

Дякуємо Галині Олександрівні за професійну і цікаву лекцію!
Розраховуємо на нові спільні проєкти в майбутньому!

Відкрита зустріч студентів ЕТІ з директоркою рекламної агенції "Мета-Лік"

В Економіко-технологічному інституті (ЕТІ) продовжуються цікаві зустрічі студентів з представниками реального сектору економіки. На цей раз, 11 березня, ми мали честь вітати в наших стінах Касьян Ольгу Миколаївну, директорку рекламної агенції "Мета-Лік". яка змогла поділитися не лише своїм багатим досвідом, але й стати втіленням активної участі в культурному житті, функціонуючи як член Івент-студії та викладач акторської майстерності.
В рамках вивчення дисципліни "Маркетинг послуг" студенти спеціальності «Маркетинг» зосередилися на обговоренні стратегічних бізнес-концепцій рекламних агенцій, а також проаналізували реальні ситуації та використання маркетингових інструментів у практичній діяльності.

Зустріч відзначилася не лише високою інтелектуальною наповненістю, але й чіткою структурою взаємопов’язаних інформаційних блоків, які охоплювали широкий спектр аспектів:
1. Розглянули ключові аспекти роботи агенції, від навчання клієнтів до розуміння КВЕДів.
2. Визначили головні напрямки діяльності, зокрема: реклама, дослідження, макетування.
3. Обговорили плюси та мінуси посередницької діяльності.
4. Акцентували увагу на важливості зовнішнього вигляду та першого враження.
5. Розглянули аспекти керування клієнтами, зокрема, їх пріоритетність та звітність.
6. Ознайомилися з методами оцінки послуг та ціноутворення.
7. Обговорили важливість особистої репутації та розвитку участі в професійних спільнотах.

Щиро дякуємо Ользі Миколаївні за готовність ділитися власним досвідом та знаннями зі студентами ЕТІ. Ми розраховуємо на подальшу співпрацю та нові захоплюючі зустрічі в майбутньому!

Games Now! Game Jam - Spring 2024

Команда з 10 студентів третього курсу ЕТІ спеціальності "Комп'ютерні науки" бере участь у міжвузівському проекті з ІТ-освіти GamesNowAaltoFI! Game Jam - Spring 2024, який організовує університет Аальто, Гельсінкі, Фінляндія

Протягом тижня до 25 лютого 75 студентів з Фінляндії, України, США, Швеції, Японії, Іспанії, Великобританії, Кореї, Німеччини та інших країн будуть працювати у інтернаціональних командах та розробляти ігри. Учасники розподілені по міжнародних командах і команда ЕТІ буде працювати цей тиждень разом зі студентами з команд інших університетів.
Розроблені ігри потім будуть оцінюватися журі, що складається з представників світових ігробудівних компаній, а надалі будуть представлені на виставці у Гельсінкі у травні-червні цього року.
Участь у даному заході надає студентам практику роботи у міжнародних командах та ділового спілкування англійською мовою; допомагає набути корисних контактів та розвинути навички з програмування, 3Д-моделювання та керування ІТ-проектами.
Бажаємо успіху команді ЕТІ

Презентація команди ЕТІ: