Міжнародна мобільність викладачів ЕТІ

Кафедра Прикладної механіки Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті посилює свої міжнародні зв'язки.

 


За запрошенням Jiangsu University of Science and Technology, доцент кафедри/ к.т.наук Макруха Тетяна Олександрівна з 28 листопада по 03 грудня відвідала Китайську Народну Республіку і прийняла участь в міжнародній конференції з матеріалознавства та провела декілька відкритих лекцій для викладачів та студентів університету.
Домовились і в наступному 2024 році підтримувати зв’язки між Jiangsu University of Science and Technology та Економіко-технологічним інститутом імені Роберта Ельворті і організувати спільну наукову конференцію з актуальних питань розвитку в галузі механічної інженерії.

 

 

 

 

Зустріч з керівником роздрібного бізнесу Кіровоградського міського відділення АТ «Raiffeisen Bank»

13 листопада Студенти економічного факультету ЕТІ мали можливість дізнатися про особливості роботи банківської системи України та напрямки вдосконалення і розвитку банківських послуг під час зустрічі з керівником роздрібного бізнесу Кіровоградського міського відділення АТ «Raiffeisen Bank» Наталією Кудрик.


Цікаві факти про оцінку надійності банку, особливості керування своїми фінансами, розповсюдження шахрайських схем також були предметом обговорення під час презентаційної лекції. Наталія Кудрик приділила увагу і особливостям роботи та вимогам до персоналу банку, що безперечно було особливо цікаво студентам старших курсів.
Дякуємо за цікаву лекцію, а також за співпрацю з ЕТІ впродовж багатьох років!

 

 

 Зустріч студентів економічного факультету ЕТІ з начальницею Головного управління Пенсійного фонду України

Вже традиційно в рамках програми зустрічей молоді з практиками від бізнесу та представниками державних органів, 06.11.2023року відбулася зустріч студентів економічного факультету Економіко-технологічного інституту ім. Роберта Ельворті з начальницею Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Сімонян Наталією Миколаївною.Студентам дуже цікаво було дізнатися «з перших рук» як про загальні принципи організації системи пенсійного страхування в Україні, так і про конкретні питання визначення розміру пенсійних виплат. Розглядали і проблеми формування доходів Пенсійного фонду у Кіровоградській області та шляхи їх подолання, середні та мінімальні пенсії в області, фактори, які впливатимуть на майбутню пенсію та перспективи розвитку альтернативних форм пенсійного забезпечення. Також говорили і про нові функції Пенсійного фонду України в соціальному захисті громадян України.
Приємним було запрошення випускників Інституту на роботу до органів соціального забезпечення області.
Дякуємо Наталії Миколаївні за прийняття запрошення і бажання спілкуватися з молодим поколінням, а також за корисне, змістовне і професійне спілкування!


Сподіваємось на подальшу співпрацю! 

 

День відкритих дверей в ЕТІ!!!!

День відкритих дверей в ЕТІ!!!!


Обирай майбутнє свідомо!
Зустріч абітурієнтів у вузі — це можливість побачити все своїми очима.
Під час візиту ти зможеш:
- дізнатися про спеціальності та переваги навчання в ЕТІ;
- дізнатися про грантові програми ЕТІ (можливості безкоштовного навчання);
- дізнатися про умови вступу на місця державного замовлення;
- особисто зустрітися з завідуючими кафедрами ЕТІ;
- отримати інформацію про студентське життя.
Запрошуємо 03 листопада, п'ятниця- 12:00

Чекаємо на Вас!
Адреса: м.Кропивницький, вул.Євгена Чикаленка, буд.3
тел. 050 088 55 50


https://eti.edu.ua