В ЕТІ відбулася відкрита лекція відомого промисловця Павла Штутмана

20 травня в Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті обговорювали надважливу тему для України - збереження економіки України, збереження промисловості в умовах, коли ворог на нашій землі, коли руйнуються господарські та логістичні зв’язки і коли люди відчувають пригнічення, а підприємництво депресію.
Розкрити тему лекції «Антикризове управління бізнесом» запросили відомого промисловця Штутмана Павла Леонідовича
На чому робити акценти, які підходи і методики працюють в умовах кризи, про стратегії розвитку та перегляд бізнес-процесів - саме це і було головною темою лекції.
Під час блоку запитань-відповідей кожен з присутніх мав можливість задати питання лектору та висловити свою думку.
Питання стосувалися різних секторів економіки, зокрема на перспективах розвитку малого та середнього бізнесу, та на державну підтримку і регіональні програми акцентувала увагу керівник Регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області Ольга Андріївна Ковальова-Алокілі.

Запрошуємо на відкриту лекцію відомого підприємця та бізнес-тренера Павла Штутмана «Антикризове управління бізнесом».

20 травня 2022 року (п’ятниця) о 14:00 запрошуємо Вас на відкриту лекцію (безкоштовну) відомого підприємця та бізнес-тренера Павла Штутмана «Антикризове управління бізнесом». Павло Штутман має великий досвід (більше 30 років) управління провідними промисловими підприємствами та є головою наглядових рад потужних промислових груп: ПрАТ «Гідросила Груп», ПрАТ «Ельворті Груп», а також членом Президії Федерації роботодавців України та головою Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців.

Також Павло Штутман є головою наглядової ради Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті та бізнес-наставником і лектором курсу «Стратегічний менеджмент» для слухачів курсів МВА ЕТІ.

Після початку активної фази бойових дій на території України більша частина бізнесу в нашій країні була фактично паралізована. Сьогодні відбувається економічний спад ділової активності підприємств, порушуються логістичні та господарські взаємозв’язки між бізнес структурами. Не зважаючи на ці надскладні умови, провідні підприємства машинобудування Кіровоградської області АТ «Ельворті» та АТ «Гідросила» під керівництвом Павла Штутмана продовжують працювати та підтримувати економічний фронт країни.

Ми запросили Павла Штутмана поділитися практичним досвідом управління бізнесом в умовах кризи, розповісти, як його підприємства долають складнощі військового часу і які рішення вони приймають для того, щоб зберегти потенціал власних організацій та підтримати економіку України.

За тематикою відкритої лекції заплановано блок запитань та відповідей, всі учасники заходу зможуть поставити питання та отримати змістовну відповідь від провідного топ-менеджера.
 Запрошуємо всіх охочих відвідати відкриту лекцію!
 ЛЕКЦІЯ БЕЗКОШТОВНА.
 Попередня реєстрація та додаткова інформація за телефоном: (050) 088-55-50
 Адреса: вул. Чикаленка 3, ЕТІ, Потокова аудиторія

В ЕТІ відбувся день відкритих дверей

В Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті 12 травня відбувся День відкритих дверей.
Майбутні абітурієнти та їх батьки мали змогу дізнатись про спеціальності та переваги навчання в ЕТІ, поспілкуватись із адміністрацією та викладачами інституту, отримати відповіді на запитання щодо організації практик і можливостей майбутнього працевлаштування.
Відповідальний секретар приймальної комісії розповіла про особливості вступної компанії в 2022 році.
Екскурсія інститутом стала чудовою можливістю для абітурієнтів впевнитися в унікальності ЕТІ та остаточно визначитися з вибором навчального закладу.
Доречі, абітурієнти які заповнили анкету під час відвідання Дня відкритих дверей ЕТІ отримають 10% знижки на вартість навчання за 1 семестр.
День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й важливий крок до прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме професійне майбутнє молоді.
Нагадуємо, що наступний День відкритих дверей в ЕТІ відбудеться 27 травня 2022 року!
Слідкуйте за оголошеннями

День відкритих дверей в ЕТІ!!!!

Обирай майбутнє свідомо!
Зустріч абітурієнтів у вузі — це можливість побачити все своїми очима.
УВАГА! Відвідай ЕТІ, заповни анкету та отримай знижку на навчання 10% на перший семестр 2022/2023 навчального року!
Під час візиту ти зможеш:
- дізнатися про спеціальності та переваги навчання в ЕТІ;
- дізнатися про грантові програми ЕТІ (можливості безкоштовного навчання);
- особисто зустрітися з завідуючими кафедрами ЕТІ;
- отримати інформацію про яскраве студентське життя.
Ми чекаємо саме на тебе!
Запрошуємо 26.04.22, вівторок - 13:00.