Привітання з Новим роком!

Шановні студенти, викладачі та працівники Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті!

Щиро вітаю Вас з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим!

Для кожного з нас рік, що минає, був непростим, сповненим напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень і результатів. Незважаючи на повномасштабну війну росії проти України, ми змогли організувати навчання на належному рівні безпосередньо у світлих і комфортних аудиторіях інституту. Було непросто, освітній процес переривали звуки сирен і безліч різноманітних тривожних новин. Але цей рік згуртував нас і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку нашого вишу.
Вірю в те, що невдовзі, в новому 2023 році, переможемо агресора і що всі теперішні випробування зроблять нас сильнішими, ще більш мотивованими та єдиними у прагненні змінити світ і своє життя на краще.

Дорогі студенти! Вірте у себе та відповідально й успішно творіть своє майбутнє, навчайтесь і самовдосконалюйтесь, бо саме від Вас невдовзі залежатиме доля Української Держави!
Наближення Нового року – це нові сподівання, життєві задуми й бажання, віра в краще майбутнє. Тож нехай 2023 рік буде щедрим на втілення в реальність нових ідей, прийняття мудрих рішень і здійснення мрій.

Нехай прийдешній рік для всіх нас буде сповнений добром, щирими взаєминами із колегами та друзями, а Різдво Христове наповнить серце світлою надією та вірою у здійснення усіх задумів та принесе в усі українські родини мир, спокій та злагоду!

Т.в.о ректора Василенко І.М.