Тиждень відкритих дверей

Обирай майбутнє свідомо!ЕТІ розпочинає тиждень відкритих дверей від професіоналів, які допоможуть вступнику відчути себе студентом вже сьогодні. Запрошуємо абітурієнтів та студентів.

Бізнес-стратегії в соціальних мережах

ЕТІ продовжує цикл відкритих лекцій від професіоналів, які допоможуть вступнику зробити свідомий вибір майбутньої професії!

Сьогодні відбулася цікава та насичена лекція для майбутніх вступників «Бізнес-стратегії в соціальних мережах» від кандидата економічних наук, доцента кафедри «Менеджменту та маркетингу» Тертиці Олександра Олександровича.
Сьогодні соціальні мережі — найпотужніший інструмент впливу на споживачів. Інтернетом та особливо соціальними медіа користуються дуже різні люди — від студентів та бебі-бумерів до пенсіонерів. Тому, якщо ви займаєтеся чи хочете займатися бізнесом, тоді вам необхідне чітке розуміння стратегії для соціальних мереж. Думаєте, що потрібно просто створити профіль та час від часу публікувати матеріали в спільності? Цього недостатньо. Вам необхідна стратегія.
Щоб впевнитись, що ви берете максимум від соціальних мереж, потрібно знати, які ваші цілі і як саме їх досягти. Потрібно створити чітку та продуману стратегію. Вона дозволить підвищити впізнаваність бренду, лояльність клієнтів, знизити маркетингові витрати й дасть компанії конкурентні переваги.

Обирай майбутнє свідомо разом з ЕТІ!

ПРОДОВЖЕННЯ КОНКУРСУ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Продовження терміну подачі документів на проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті до 23 липня 2021 року включно.

Відкрита лекція на тему: «Бізнес-стратегія в соціальних мережах»

🚀 Обирай майбутнє свідомо!
💁 ЕТІ розпочинає цикл відкритих лекцій від професіоналів, які допоможуть вступнику зробити свідомий вибір майбутньої професії.
🧑‍🎓 Відчуй себе студентом вже сьогодні!
📍 Запрошуємо вас відвідати відкриту лекцію на тему: «Бізнес-стратегія в соціальних мережах», яка відбудеться 24 липня о 10:00.
🎓 Лектор – к.е.н, доцент кафедри «Маркетингу та менеджменту» Тертиця О.О.
 Запрошуємо майбутніх абітурієнтів 
📅 Лекція відбудеться за адресою: м. Кропивницький, вул. Є Чикаленка 3, Економіко – Технологічний інститут ім. Роберта Ельворті
📲 Тел. для довідок: (050) 088-55-50, (067) 402-50-44, (097) 248-49-80