Запрошуємо на мітап у ЕТІ

Створити гру за 48 годин - реально!

ЕТІ запрошує на мітап з розробки ігор та гейм-джем Ludum Dare 51

01 жовтня розпочинається найбільший у світі онлайн гейм-джем Ludum Dare. Цей міжнародний хакатон з розробки комп’ютерних ігор буде проводитися вже у 51-й раз. Найцікавіше стартувати його у колі однодумців зі свого міста!

Запрошуємо 01 жовтня  о 12.00 годині на мітап у ЕТІ усіх, хто хоче дізнатися, як створюються ігри, спробувати свої сили у розробці, познайомитися з іншими ігробудівниками та отримати безцінний досвід.

Мітап проводить регіональний координатор Global Game Jam в Україні, доцент кафедри інформаційних технологій ЕТІ, к.т.н. Олексій Ізвалов

Участь у Ludum Dare - це:

 • - досвід роботи у команді розробки гри;
 • - створена власноруч гра, яка прикрасить портфоліо;
 • - корисні контакти з представниками ІТ-індустрії.

Розпочинаємо о 12:00 1 жовтня у потоковій аудиторії Економіко-технологічного інституту ім. Роберта Ельворті (вул.Чикаленка, 3).

Форма реєстрації: https://forms.gle/a1Gt83n6Hgahm3Xy7

Участь безкоштовна

Ludum Dare (з латини “дай гру”) - найбільший онлайновий гейм-джем (хакатон з розробки ігор). Він був заснований у 2002 році та 01.10.2022 проводитиметься у 51й раз.

Формат гейм-джему: о першій ночі 01.10.2022 оголошується тема, і до другої години ночі 04.10.2022 треба зробити гру на цю тему та завантажити на сайт.

Далі протягом чотирьох тижнів ігри оцінюються за критеріями відповідності теми, інноваційності, фану, графіки, звукового супроводу.

У попередніх Ludum Dare було 6-8 тисяч учасників з усього світу, які кожного разу створювали по 3-4 тисячі ігор. Учасники Ludum Dare – як розробники-початківці, студенти, так і досвідчені представники індустрії (наприклад, автор гри MineCraft, Маркус Перссон, брав участь у Ludum Dare 7 разів)

Працюють над розробкою гри на Ludum Dare у онлайн форматі. Однак для розвитку та згуртування ІТ-спільноти Кропивницького ми у Економіко-технологічному інституті ім. Роберта Ельворті вирішили розпочати Ludum Dare з фізичного мітапу. Учасники матимуть змогу дізнатися, як створюються ігри, познайомитися з іншими ігробудівниками, спробувати свої сили у розробці та отримати корисний досвід.

У програмі мітапу:

 • - відкрита лекція “Створити гру за 48 годин - реально” регіонального координатора Global Game Jam в Україні, доцента кафедри Прикладної механіки та інформаційних технологій ЕТІ, к.т.н. Олексій Ізвалова
 • - історії успіху ігор, які були започатковані на гейм-джемах
 • - спілкування з учасниками попередніх змагань з розробки ігор та представниками ігробудівних компаній Кропивницького
 • - оголошення теми Ludum Dare 51
 • - брейнштормінг ідей ігор для відображення теми
 • - відповіді на питання

Захід буде цікавим як учням 10-11 класів, так і студентам та дорослим.

Найкращі за результатом гейм-джему студент або учень м.Кропивницький та студент ЕТІ отримають заохочення на святкування з друзями  від Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті у розмірі 3 000 гривень.

Щодо рівня навичок особливих вимог немає. Розробка ігор є інтердисциплінарною активністю, яка залучає такі види діяльності, як:

 • - програмування ігрового циклу та штучного інтелекту,
 • - створення графіки,
 • - анімація,
 • - розробка інтерфейсу користувача,
 • - написання текстів,
 • - розрахунок та балансування параметрів внутріньоігрової економіки,
 • - створення матеріалів для презентації гри,
 • - менеджмент процесів у роботі команди розробки.

Отже, цікаві задачі знайдуться для учасників будь-якого профілю

 

 

Пишаємося переможцями конкурсу Ельворті-НМС з Кіровоградщини!

Антон Голофаєв за допомогою конкурсу Ельворті-НМС виграв стипендію на навчання у приватній школі у Великій Британії у 2020 році. Після закінчення школи, Антон отримав стипендію в Оксфорді!!! Щиро вітаємо Антона Голофаєва з цією знаковою подією!

Ознайомитися з його інтерв’ю з цього приводу можна за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=5PAQ-3kS77A

Хочеш бути як Антон? Тоді реєструйся на участь в Ельворті-НМС просто зараз! Звісно ми не можемо гарантувати отримання стипендії в Оксфорді, але ми точно знаємо, що участь в Ельворті-НМС це величезний крок до досягнення твоїх мрій!

Для реєстрації у конкурсі Ельворті-НМС, вам необхідно написати на пошту конкурсу (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) наступну інформацію: Ваше прізвище, ім’я, по-батькові, дату народження (вона має бути в цьому діапазоні: 01.02.2006-01.09.2007), школу, клас, номер телефону та електронну поштову адресу. Якщо у Вас виникли питання щодо конкурсу, звертайтеся за цими номерами телефонів:

0662479794 – Андрій Яковлевич

0969986446 – Анастасія Миколаївна

Студенти і студентки грали у гру «Розірви коло» за модерації капітана поліції

Бути обізнаними, а, значить, бути сильнішими і стійкішими у складних ситуаціях – саме для цього студенти і студентки грали у гру «Розірви коло» за модерації капітана поліції Ольги Вариченко, старшого інспектору відділу зв’язків з громадськістю УПП в Кіровоградській області 9 вересня 2022 року.
«Розірви коло» — інформаційна кампанія, що реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки уряду Великої Британії.
Різноманітні ситуації, що можуть становити небезпеку для людини у кіберпросторі або офлайн, безпечні моделі поведінки і корисні поради – це все у ігровій формі обговорювали учасники і учасниці гри.
Крім ігрових завдань дискутували також про особистий досвід та випадки із практики правоохоронних органів, аналізували, як ефективно уникати небезпечних ситуацій та діяти, щоб зменшити несприятливі наслідки та куди звертатись за допомогою, якщо потерпіли від протиправної поведінки.

Відбулася повторна відкрита лекція «КАЙДЗЕН – технологія покращень»

12 серпня в Економіко-технологічному інституті вдруге, враховуючи актуальність теми та запит бізнес-середовища міста, відбулася відкрита лекція «КАЙДЗЕН – технологія покращень» відомого промисловця Павла Штутмана.
Лекція зібрала понад 100 слухачів. Недивно, що питання застосування системи менеджменту, яка ґрунтується на безперервному удосконаленні процесів на підприємстві залишається актуальною і викликає неабиякий інтерес як директорів та топ-менеджерів потужних підприємств так і представників середнього і малого бізнесу нашої області.
Павло Штутман під час лекції поділився практичним досвідом успішного застосування інструментів КАЙДЗЕН на промислових підприємствах ПрАТ «Гідросила Груп» та ПрАТ «Ельворті Груп».
Під час блоку запитань-відповідей кожен з присутніх мав можливість задати питання лектору та висловити свою думку.
Щиро дякуємо Павлу Штутману за цікаву та актуальну лекцію!
Сподіваємось на подальшу співпрацю!