День відкритих дверей в ЕТІ

День відкритих дверей в ЕТІ!!!!
Зустріч абітурієнтів у вузі — це можливість побачити все своїми очима, познайомитись з викладачами та поставити питання, які цікавлять майбутніх абітурієнтів безпосередньо їм, ознайомитись з сучасними науковими технологіями, вивчити матеріально-технічну базу інституту. Так працює ЕТІ.
26 листопада Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті гостинно зустрічав старшокласників загальноосвітньої школи № 16.
Абітурієнти отримали багато цікавої інформації, море позитивних вражень від спілкування та запевнили, що обов’язково повернуться до ЕТІ знову.

ЕТІ - намагається йти в ногу з часом і орієнтуватися на потреби реального сектору економіки.

ЕТІ - намагається йти в ногу з часом і орієнтуватися на потреби реального сектору економіки.
Тому в рамках програми залучення фахівців-практиків до проведення аудиторних занять в Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті, відбулася відкрита лекція голови наглядових рад ПрАТ «Гідросила Груп», ПрАТ «Ельворті Груп», Економіко-технологічного інституту ім. Роберта Ельворті, члена Федерації роботодавців України та голову Організації роботодавців Кіровоградської області Павла Леонідовича Штутмана.
Тематика лекційного заняття стосувалася напрямків формування компетентностей майбутніх професіоналів-управлінців. Якісна менеджмент-освіта не повинна передбачати навчання вирішувати лише конкретну проблему сучасності. Вона має формувати мислення та компетентності, яке дозволють фахівцю ефективно розвивати та долати труднощі. Існують певні навички, що є обов’язковими для сьогодення й будуть необхідні в майбутні десятиліття. Менеджери мають бути підприємцями за своїм способом життя. Корпораціям будуть потрібні різні типи менеджерів на різних стадіях корпоративного життя. Людині, яка прагне грати лідируючу роль у світі бізнесу, необхідно вміти адаптуватися до швидких змін ринку й особистих ситуацій, сприймати й застосовувати нові форми роботи, протистояти новим видам тиску, що вимагає гнучкого інтелекту.
Дякуємо нашим партнерам-практикам за готовність поділитися власним досвідом і знаннями зі студентами!
Чекаємо на нові цікаві лекції!!!!!

Безкоштовне навчання у Великій Британії – це реально! Прийом заявок на участь в конкурсі Elvorti –HMC продовжено

Безкоштовне навчання у Великій Британії – це реально! Прийом заявок на участь в конкурсі Elvorti –HMC продовжено
У зв’язку з великою кількістю бажаючих взяти участь в конкурсі, прийом заявок і анкет продовжено до 27 листопада! Всі бажаючі ще мають встигнуть долучися до конкурсу і отримати можливість безкоштовно навчатися протягом 2-х років у найкращих школах Великої Британії.
Вже в цю суботу, 20 листопада, відбудеться перша установча онлайн-зустріч організаторів конкурсу з батьками учнів, які вже надіслали заявки і всі необхідні документи.
Отримати запрошення на установчу зустріч можна після реєстрації за посиланням https://bit.ly/3CJ9shT.
На зустрічі також буде присутня переможниця конкурсу Elvorti –HMC – 2018 Анастасія Табалова, яка поділиться своїми враженнями про навчання у Великій Британії та порадами, що допоможуть учасникам якнайкраще продемонструвати свої знання під час конкурсного змагання.

З міжнародним днем студента!

Шановні студенти! Вітаємо з Днем студента!
Бажаємо яскравого й активного студентського життя, веселого навчання і легкої сесії, гарних оцінок та пам'ятних моментів, про які хотілося б згадувати і через багато років. Нехай кожен день веде до перемоги, нехай завжди буде стимул для творчості, навчання і веселощів! Зі святом!