Ректор

 

Т.в.о. ректора - перший проректор  

Василенко Ігор Миколайович

 Шановні абітурієнти, студенти, працівники, партнери Інституту!

 Щиро вітаю вас на головному інформаційному ресурсі Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті!

 Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті є першим приватним вищим навчальним закладом Кіровоградщини. Історія інституту веде початок з 1993 року, коли був створений Кіровоградський інститут комерції. У серпні 2017 року відбулася зміна власників інституту. Новим власником став Благодійний фонд «Ельворті». У грудні 2017 було змінено назву інституту на Економіко-технологічний інститут ім. Роберта Ельворті.

На даний час в ЕТІ готують бакалаврів за 5 спеціальностями економічного та 2 технічного спрямування та магістрів за спеціальністю «Менеджемнт». У коледжі Інституту ведеться навчання фахових молодших бакалаврів за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування».

Матеріально-технічну базу Інституту складають навчальні корпуси: лабораторії із загальноосвітніх та спеціальних дисциплін; комп’ютерні класи, що оснащені персональними комп’ютерами останніх модифікацій, з’єднаними в локальну мережу і підключеними до Інтернету.

Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті спрямований на постійне вдосконалення підходів до навчання своїх студентів. Розуміючи той факт, що теоретична освіта дещо не встигає за шаленим поступом технічного прогресу та зростанням вимог ринку праці до молодих спеціалістів, наш інститут постійно працює над тим, щоб випускник мав не лише ґрунтовну теоретичну підготовку, а сучасні практичні вміння та навички. Із цією метою налагоджено співробітництво з провідними промисловими підприємствами Кіровоградщини: АТ «Ельворті», АТ «Гідросила», ПрАТ «Гідросила АПМ», ПрАТ "Гідросила ЛЄДА" та ін.

Обираючи свій самостійний шлях у життя, Ви маєте унікальну нагоду скористатися надбаннями, напрацьованим досвідом підготовки висококваліфікованих спеціалістів у нашому навчальному закладі і за час навчання весело і змістовно провести студентські роки.

 Ми будемо раді бачити Вас в нашому Інституті.

 

З повагою, 

т.в.о. ректора,

Ігор Василенко