Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті - центральна локація Всесвітнього хакатону Global Game Jam в Україні 2023.

В рамках підготовки до нього, запрошуємо школярів та студентів Кропивницького та області на серію майстер-класів з розробки комп'ютерних ігор.

Майстер-класи проводитиме регіональний координатор Global Game Jam в Україні, доцент кафедри інформаційних технологій ЕТІ к.е.н Ізвалов Олексій.

Global Game Jam - це найбільший всесвітній захід з розробки ігор. Він був започаткований у 2009 році у США та поступово охопив понад 100 країн світу. Він проводиться раз на рік, і під час нього близько 50 000 розробників створюють біля 7000 ігор.

Основна мета Global Game Jam - зблизити тих, хто захоплюється розробкою ігор, створити атмосферу творчості, співробітництва та інновацій. Для цього учасники збираються на локаціях у своїх містах, дізнаються тему джему, індивідуально чи у командах роблять ігри на цю тему та презентують свої результати наприкінці.

Інформація про проект і план проведення Global Game Jam Ukraine 2023 за посиланням.

Ви зможете зробити гру, графіку та 3Д-моделі до неї, а також опублікувати на платформи Android, iOS, PC, Web. Майстер-класи проводить регіональний координатор Global Game Jam в Україні Олексій Ізвалов.

Серія майстер-класів з розробки комп'ютерних ігор пройде з 23 по 27 січня.

Реєструйтеся заздалегідь за посиланням.

Участь безкоштовна.

При реєстації оберіть:

- зручні для Вас дні відвідання майстер-класу:

понеділок, 23 січня, 12:00-14:00

вівторок, 24 січня, 11:00-13:00

середа, 25 січня, 14:00-16:00

четвер, 26 січня, 13:00-15:00

п'ятниця, 27 січня, 11:00-13:00

- теми майстер-класів:

Розробка HTML5 ігор на Pixi.js

Розробка ігор на Godot

Розробка ігор на Defold

Розробка ігор на Starling/AIR

Створення 2D графіки у Inscape

3D-моделювання у Blender

Адреса заходу: м.Кропивницький, вул. Євгена Чикаленка 3.