Зустріч студентів з фахівцем-аналітиком з дослідження товарного ринку групи компаній "Радій"

Сьогодні в ЕТІ в рамках програми залучення практиків до освітнього процесу відбулася зустріч студентів "спеціальності Маркетинг" з Романом Цатуряном, фахівцем-аналітиком з дослідження товарного ринку групи компаній "Радій".

Під час практичних занять розглядали особливості формування плану маркетингу промислового підприємства, орієнтованого на освоєння нових вітчизняних та експортних ринків.

Вдячні групі компаній "Радій" і особисто Роману Цатуряну за бажання ділитися досвідом і формування прикладних знань у молоді заради успішного розвитку нашого регіону і країни в цілому. Розраховуємо на подальшу співпрацю!