Зустріч студентського активу ЕТІ з заступником Міністра освіти і науки України Винницьким Михайлом

Студентський актив ЕТІ мав можливість зустрітися із заступником Міністра освіти і науки України Винницьким Михайлом і обговорити важливі питання підтримки студенства.

Зустріч була продуктивною: студенти отримали запевнення у розумінні проблематики і необхідності врегулювання проблеми на урядовому рівні.
Домовились, що Міністерство освіти і науки України до нового року ініціює внесення змін до нормативних документів, якими буде врегульовано проблема рівності студентів приватних і державних закладів вищої освіти.

Дякуємо заступнику Міністра Вінницькому Михайлу за швидке реагування на запит студентів і повагу до їх нагальних потреб!