Зустріч з керівником роздрібного бізнесу Кіровоградського міського відділення АТ «Raiffeisen Bank»

13 листопада Студенти економічного факультету ЕТІ мали можливість дізнатися про особливості роботи банківської системи України та напрямки вдосконалення і розвитку банківських послуг під час зустрічі з керівником роздрібного бізнесу Кіровоградського міського відділення АТ «Raiffeisen Bank» Наталією Кудрик.

Цікаві факти про оцінку надійності банку, особливості керування своїми фінансами, розповсюдження шахрайських схем також були предметом обговорення під час презентаційної лекції. Наталія Кудрик приділила увагу і особливостям роботи та вимогам до персоналу банку, що безперечно було особливо цікаво студентам старших курсів.
Дякуємо за цікаву лекцію, а також за співпрацю з ЕТІ впродовж багатьох років!