Games Now! Game Jam - Spring 2024

Команда з 10 студентів третього курсу ЕТІ спеціальності "Комп'ютерні науки" бере участь у міжвузівському проекті з ІТ-освіти GamesNowAaltoFI! Game Jam - Spring 2024, який організовує університет Аальто, Гельсінкі, Фінляндія

Протягом тижня до 25 лютого 75 студентів з Фінляндії, України, США, Швеції, Японії, Іспанії, Великобританії, Кореї, Німеччини та інших країн будуть працювати у інтернаціональних командах та розробляти ігри. Учасники розподілені по міжнародних командах і команда ЕТІ буде працювати цей тиждень разом зі студентами з команд інших університетів.
Розроблені ігри потім будуть оцінюватися журі, що складається з представників світових ігробудівних компаній, а надалі будуть представлені на виставці у Гельсінкі у травні-червні цього року.
Участь у даному заході надає студентам практику роботи у міжнародних командах та ділового спілкування англійською мовою; допомагає набути корисних контактів та розвинути навички з програмування, 3Д-моделювання та керування ІТ-проектами.
Бажаємо успіху команді ЕТІ

Презентація команди ЕТІ: