Міс випуск 2020

Економіко – технологічний інститут імені Роберта Ельворті радий запросити випускниць 11 класів до участі у конкурсі краси «Міс випуск - 2020», перший тур якого пройде 20 березня 2020 року о 15.00 в актовій залі інституту по вулиці Євгена Чикаленка, 3.
Мета конкурсу: допомогти дівчатам набути впевненості в своїх силах, самоствердитися і самореалізуватися; сприяти розвитку талантів і здібностей; створити і підтримувати позитивний емоційний настрій; сприяти пробудженню інтересу до пізнання дійсності, спілкування учнів між собою.
Для участі у конкурсі необхідно до 01 березня 2020 року направити анкету учасниці на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Цінні призи та подарунки отримає кожна учасниця. А переможниця крім звання «Міс випуск – 2020» і корони, отримає грант на безкоштовне навчання в Економіко – технологічному інституті імені Роберта Ельворті!