Науково-практична інтернет-конференція "Маркетинг 4.0. Останні тренди"

?? Кафедра маркетингу та менеджменту Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті запрошує Вас до участі у Науково-практичній інтернет-конференції "Маркетинг 4.0: останні тренди ", яка відбудеться 10 лютого 2021 року, об 14:00.

❓ Для участі у конференції необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: http://bit.ly/3ptVf25. Кожен зареєстрований учасник конференції отримає лист на електронну пошту, що містить посилання для того, аби виконати підключення до конференції.

?‍? На конференції планується обговорення проблем за такими науковими напрямами:

✅ Інновації маркетингу 4.0;

✅ Технології нейромаркетингу;

✅ Маркетинг-тренди;

✅ Креативний брендінг;

✅ Event-маркетинг.

? До участі в конференції запрошуються викладачі вищих навчальних закладів, науковці науково-дослідних установ, топ-менеджери та фахівці підприємств, студенти.

?? Про Ваше бажання виступити з доповіддю на конференції просимо повідомити оргкомітет.