Студенти та викладачі ЕТІ взяли участь у Всеукраїнському освітньому ярмарку на ІХ Міжнародній агропромисловій виставці «АGROEXPO-2021»!!!

Цього року свої наукові потужності презентували понад 40 закладів з різних куточків України, серед яких Харківський національний технічний університет «ХПІ», Миколаївський університет кораблебудування ім. Макарова, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Уманський національний університет садівництва та багато інших.
Для студентів першого курсу ЕТІ участь у виставці стала першим місцем роботи за спеціальністю, досвідом роботи в команді на результат.
Студенти отримали безцінний досвід, незабутні враження та перші реальні кошти за виконану роботу!!!!
Для найкращих студентів спеціальностей маркетинг та менеджмент результатами роботи на АGROEXPO та за підсумком наданих пропозицій щодо креативних покращень в організації та рекламі виставки передбачена можливість пройти безкоштовне стажування у Вроцлавському представництві АТ «Гідросила» (Польща).