Безкоштовне стажування у Вроцлаві для найкращих студентів ЕТІ !!!!

Студентки 1 курсу спеціальностей маркетинг та менеджмент Анна Лішман та Анна Григоренко стали переможницями конкурсу на безкоштовне стажування у Вроцлавському представництві АТ «Гідросила» за результатами проходження практики на Міжнародній агропромисловій виставці «AgroExpo-2021».
Під час конкурсу учасники презентували свої пропозиції щодо покращення діяльності AgroExpo, які високо оцінила експертна комісія. «Пропозиції виявилися цікавими, креативними, а іноді навіть несподіваними," – поділився враженнями директор AgroExpo, голова журі Ігор Глібко.
Для студентів 1 курсу ЕТІ участь у виставці стала першим місцем роботи за спеціальністю, забезпечила досвід роботи в команді і на результат. Першокурсники отримали незабутні враження, перші реальні кошти за виконану роботу, а також можливість пройти безкоштовне міжнародне стажування і відсвяткувати Різдво 2021 у Вроцлаві (Польща)!!!
Вітаємо переможців! Бажаємо студентам ЕТІ і надалі залишатися активними, креативними і успішними!!!