Безкоштовне навчання у Великій Британії – це реально! Прийом заявок на участь в конкурсі Elvorti –HMC продовжено

У зв’язку з великою кількістю бажаючих взяти участь в конкурсі, прийом заявок і анкет продовжено до 27 листопада! Всі бажаючі ще мають встигнуть долучися до конкурсу і отримати можливість безкоштовно навчатися протягом 2-х років у найкращих школах Великої Британії.
Вже в цю суботу, 20 листопада, відбудеться перша установча онлайн-зустріч організаторів конкурсу з батьками учнів, які вже надіслали заявки і всі необхідні документи.
Отримати запрошення на установчу зустріч можна після реєстрації за посиланням https://bit.ly/3CJ9shT.
На зустрічі також буде присутня переможниця конкурсу Elvorti –HMC – 2018 Анастасія Табалова, яка поділиться своїми враженнями про навчання у Великій Британії та порадами, що допоможуть учасникам якнайкраще продемонструвати свої знання під час конкурсного змагання.