ЕТІ - намагається йти в ногу з часом і орієнтуватися на потреби реального сектору економіки.

Тому в рамках програми залучення фахівців-практиків до проведення аудиторних занять в Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті, відбулася відкрита лекція голови наглядових рад ПрАТ «Гідросила Груп», ПрАТ «Ельворті Груп», Економіко-технологічного інституту ім. Роберта Ельворті, члена Федерації роботодавців України та голову Організації роботодавців Кіровоградської області Павла Леонідовича Штутмана.
Тематика лекційного заняття стосувалася напрямків формування компетентностей майбутніх професіоналів-управлінців. Якісна менеджмент-освіта не повинна передбачати навчання вирішувати лише конкретну проблему сучасності. Вона має формувати мислення та компетентності, яке дозволють фахівцю ефективно розвивати та долати труднощі. Існують певні навички, що є обов’язковими для сьогодення й будуть необхідні в майбутні десятиліття. Менеджери мають бути підприємцями за своїм способом життя. Корпораціям будуть потрібні різні типи менеджерів на різних стадіях корпоративного життя. Людині, яка прагне грати лідируючу роль у світі бізнесу, необхідно вміти адаптуватися до швидких змін ринку й особистих ситуацій, сприймати й застосовувати нові форми роботи, протистояти новим видам тиску, що вимагає гнучкого інтелекту.
Дякуємо нашим партнерам-практикам за готовність поділитися власним досвідом і знаннями зі студентами!
Чекаємо на нові цікаві лекції!!!!!