В Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті відбулася відкрита лекція на тему «Райффайзен Банк: Європейський банк з українською душею».

В Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті
відбулася відкрита лекція на тему «Райффайзен Банк: Європейський банк з українською душею». Спікером відкритої лекції стала начальниця відділу АТ «Райффайзен Банк Аваль» Наталія Кудрик, яка розповіла студентам про історію появи та розвитку банку, інноваційні продукти та послуги для фізичних осіб, місце соціальної інженерії в розвитку банківської сфери.
Відкрита лекція стала частиною професійного розвитку здобувачів Інституту і підтвердила успішну співпрацю ЕТІ з партнерами-практиками. Дякуємо Наталії Кудрик за цікаву лекцію та АТ «Райффайзен Банк Аваль» за можливість ознайомитися з практикою діяльності банківських установ.
Чекаємо на нові зустрічі та цікаві заходи!