СТУДЕНТ ЕТІ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ БІЗНЕС-ТУРНІРУ «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2021»!!!!

Відбувся VІІ міський бізнес-турнір «Стратегія фірми-2021»! Переможцем студентської ліги став студент першого курсу економічного факультету ЕТІ Андрій Варета!
«Стратегія фірми» щорічно організовується Компанією інтелектуальних технологій спільно з Інститутом модернізації змісту освіти, Київським націо.нальним економічним університетом імені Вадима Гетьмана та провідними закладами освіти України.
Змагання за позиції лідерів ринку в потужному бізнес-симуляторі ViAL+ підвищує економічну грамотність українців, розвиває їхні особистісні й ділові компетентності, вчить досягати поставленої мети й високих результатів. А це необхідно для успішної особистості будь-якого віку, професії і соціального статусу.