В Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті пройшов відкритий захист кваліфікаційних робіт за програмою МВА (Master of Business Administration – магістр бізнес-адміністрування).

Сьогодні, 4 лютого, свої дипломні проєкти представили топ-менеджери компаній «Hydrosila» та «Elvorti». У своїх роботах випускники приділили увагу актуальними темам, а саме: покращенню функціонування тих чи інших процесів на однойменних підприємствах.
Нагадаємо, що вже 4 роки «Hydrosila» та «Elvorti» співпрацюють з Економіко-технологічним інститутом імені Роберта Ельворті за концепцією Lifelong learning. За цей час було реалізовано низку проєктів, серед яких курс МВА (Master of Business Administration) – 800-годинна програма для вищого керівництва, спрямована на формування та вдосконалення навичок.
Всі студенти успішно пройшли навчання! Ми від щирого серця вітаємо наших магістрів, зичимо їм подальшої успішної професійної діяльності та неперевершених звершень!