В ЕТІ відновлено освітній процес! З 1 квітня 2022 року в Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті відновлено освітній процес для здобувачів усіх курсів, рівнів та форм навчання!

Сьогодні відбулася Online конференція науково-педагогічного складу інституту зі студентами ЕТІ. Наразі обговорили загальні принципи організації навчального процесу та напрямки розвитку інституту.
Т.в.о ректора Василенко Ігор запевнив, що інститут продовжує працювати та всі стратегічні плани розвитку ЕТІ є актуальними. Він наголосив, що для убезпечення всіх учасників освітнього процесу під час воєнного стану навчання продовжується у дистанційній формі відповідно до розкладу занять.
Студенти ЕТІ зможуть отримувати додаткові консультації викладачів як в Online-режимі, так і безпосередньо у приміщенні інституту. В ЕТІ будуть працювати бібліотека та комп’ютерні класи.
Студенти і викладацький склад має надію, що найближчим часом зможуть повернутися до світлих і просторих аудиторій інституту! ЕТІ активно працює над вступною компанією 2022/2023 н.р. Наразі, в ЕТІ не планується підвищення цін на навчання! Подано заявку на отримання ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ на окремі спеціальності. Для найкращих студентів зберігаються всі ГРАНТОВІ ПРОГРАМИ на безкоштовне навчання.
Крім того, міжнародний сектор інституту активно працює з країнами ЄС, щодо отримання додаткових грантових програм для наших студентів.
З 12 квітня поновлюється навчання за програмами МВА для керівників компаній-партнерів. Відбувається обговорення та розробка нових прикладних освітніх курсів для реального сектору економіки. Інститут працює і ми бачимо майбутні перспективи. Віримо в нашу перемогу! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!!!!