Магістри ЕТІ отримали дипломи!!!

Після завершення навчання та успішного захисту кваліфікаційних робіт відбулося вручення дипломів магістрам Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті зі спеціальності 073 «Менеджмент».
Враховуючи складність ситуації в країні, вручення пройшло без урочистостей та святкових атрибутів.
«Ми зараз відчуваємо непрості емоції, – зауважив т.в.о ректора Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті Ігор Василенко. – Захист магістерських робіт відбувався на початку лютого – в іншій країні, мирній і щасливій. Урочисте вручення дипломів планувалося на 25 лютого, але війна змінила наші плани. Життя продовжується, і сьогодні є важливим як боротьба на полі бою, так й на іншому, економічному фронті. Ми повинні робити свою роботу без паніки, спокійно і відповідально, наближаючи нашу перемогу».
Віримо, що отримані студентами знання допоможуть у відбудові країни та відновленні економіки!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!