В ЕТІ відбувся день відкритих дверей

В Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті 12 травня відбувся День відкритих дверей.
Майбутні абітурієнти та їх батьки мали змогу дізнатись про спеціальності та переваги навчання в ЕТІ, поспілкуватись із адміністрацією та викладачами інституту, отримати відповіді на запитання щодо організації практик і можливостей майбутнього працевлаштування.
Відповідальний секретар приймальної комісії розповіла про особливості вступної компанії в 2022 році.
Екскурсія інститутом стала чудовою можливістю для абітурієнтів впевнитися в унікальності ЕТІ та остаточно визначитися з вибором навчального закладу.
Доречі, абітурієнти які заповнили анкету під час відвідання Дня відкритих дверей ЕТІ отримають 10% знижки на вартість навчання за 1 семестр.
День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й важливий крок до прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме професійне майбутнє молоді.
Нагадуємо, що наступний День відкритих дверей в ЕТІ відбудеться 27 травня 2022 року!
Слідкуйте за оголошеннями