Студенти і студентки грали у гру «Розірви коло» за модерації капітана поліції

Бути обізнаними, а, значить, бути сильнішими і стійкішими у складних ситуаціях – саме для цього студенти і студентки грали у гру «Розірви коло» за модерації капітана поліції Ольги Вариченко, старшого інспектору відділу зв’язків з громадськістю УПП в Кіровоградській області 9 вересня 2022 року.
«Розірви коло» — інформаційна кампанія, що реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки уряду Великої Британії.
Різноманітні ситуації, що можуть становити небезпеку для людини у кіберпросторі або офлайн, безпечні моделі поведінки і корисні поради – це все у ігровій формі обговорювали учасники і учасниці гри.
Крім ігрових завдань дискутували також про особистий досвід та випадки із практики правоохоронних органів, аналізували, як ефективно уникати небезпечних ситуацій та діяти, щоб зменшити несприятливі наслідки та куди звертатись за допомогою, якщо потерпіли від протиправної поведінки.