Запрошуємо на мітап у ЕТІ

Створити гру за 48 годин - реально!

ЕТІ запрошує на мітап з розробки ігор та гейм-джем Ludum Dare 51

01 жовтня розпочинається найбільший у світі онлайн гейм-джем Ludum Dare. Цей міжнародний хакатон з розробки комп’ютерних ігор буде проводитися вже у 51-й раз. Найцікавіше стартувати його у колі однодумців зі свого міста!

Запрошуємо 01 жовтня  о 12.00 годині на мітап у ЕТІ усіх, хто хоче дізнатися, як створюються ігри, спробувати свої сили у розробці, познайомитися з іншими ігробудівниками та отримати безцінний досвід.

Мітап проводить регіональний координатор Global Game Jam в Україні, доцент кафедри інформаційних технологій ЕТІ, к.т.н. Олексій Ізвалов

Участь у Ludum Dare - це:

• - досвід роботи у команді розробки гри;
  • - створена власноруч гра, яка прикрасить портфоліо;
  • - корисні контакти з представниками ІТ-індустрії.

Розпочинаємо о 12:00 1 жовтня у потоковій аудиторії Економіко-технологічного інституту ім. Роберта Ельворті (вул.Чикаленка, 3).

Форма реєстрації: https://forms.gle/a1Gt83n6Hgahm3Xy7

Участь безкоштовна

Ludum Dare (з латини “дай гру”) - найбільший онлайновий гейм-джем (хакатон з розробки ігор). Він був заснований у 2002 році та 01.10.2022 проводитиметься у 51й раз.

Формат гейм-джему: о першій ночі 01.10.2022 оголошується тема, і до другої години ночі 04.10.2022 треба зробити гру на цю тему та завантажити на сайт.

Далі протягом чотирьох тижнів ігри оцінюються за критеріями відповідності теми, інноваційності, фану, графіки, звукового супроводу.

У попередніх Ludum Dare було 6-8 тисяч учасників з усього світу, які кожного разу створювали по 3-4 тисячі ігор. Учасники Ludum Dare – як розробники-початківці, студенти, так і досвідчені представники індустрії (наприклад, автор гри MineCraft, Маркус Перссон, брав участь у Ludum Dare 7 разів)

Працюють над розробкою гри на Ludum Dare у онлайн форматі. Однак для розвитку та згуртування ІТ-спільноти Кропивницького ми у Економіко-технологічному інституті ім. Роберта Ельворті вирішили розпочати Ludum Dare з фізичного мітапу. Учасники матимуть змогу дізнатися, як створюються ігри, познайомитися з іншими ігробудівниками, спробувати свої сили у розробці та отримати корисний досвід.

У програмі мітапу:

• - відкрита лекція “Створити гру за 48 годин - реально” регіонального координатора Global Game Jam в Україні, доцента кафедри Прикладної механіки та інформаційних технологій ЕТІ, к.т.н. Олексій Ізвалова
  • - історії успіху ігор, які були започатковані на гейм-джемах
  • - спілкування з учасниками попередніх змагань з розробки ігор та представниками ігробудівних компаній Кропивницького
  • - оголошення теми Ludum Dare 51
  • - брейнштормінг ідей ігор для відображення теми
  • - відповіді на питання

Захід буде цікавим як учням 10-11 класів, так і студентам та дорослим.

Найкращі за результатом гейм-джему студент або учень м.Кропивницький та студент ЕТІ отримають заохочення на святкування з друзями  від Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті у розмірі 3 000 гривень.

Щодо рівня навичок особливих вимог немає. Розробка ігор є інтердисциплінарною активністю, яка залучає такі види діяльності, як:

• - програмування ігрового циклу та штучного інтелекту,
  • - створення графіки,
  • - анімація,
  • - розробка інтерфейсу користувача,
  • - написання текстів,
  • - розрахунок та балансування параметрів внутріньоігрової економіки,
  • - створення матеріалів для презентації гри,
  • - менеджмент процесів у роботі команди розробки.

Отже, цікаві задачі знайдуться для учасників будь-якого профілю