У ЕТІ підвели підсумки гейм-джему Ludum Dare 51

В Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті підвели підсумки участі студентських команд спеціальності «Комп’ютерні науки» у міжнародному гейм-джемі Ludum Dare 51.
Всього у Ludum Dare 51 взяли участь 7168 розробників з усього світу. Загалом було створено 2414 ігор. Цього разу темою була фраза “Every 10 seconds”, і більшість ігор - динамічні, у яких потрібно виконувати завдання за 10 секунд.
Студенти ЕТІ взяли участь у міжнародному гейм-джемі з трьома іграми:
Portal to the Right World
Розробник: Володимир Карчевський
Гравець подорожує по світах через портали, виконуючи завдання
Номінація: Jam (гра розроблена за 3 доби)
Місце у рейтингу: 786-те
Metoriseten
Розробники: Ігор Євлахович та Ігор Моргун
Гравець рятується від метеоритів. які падають кожні 10 секунд
Номінація: Jam (гра розроблена за 3 доби)
Місце у рейтингу: 1229-те
Road Game
Розробник: Дмитро Мітькін
Гравець має 10 секунд щоб перейти через дорогу та встигнути на автобус
Номінація: Extra (позаконкурсна, гра розроблена за 3 тижні)
Студент 1 курсу ЕТІ спеціальності «Комп’ютерні науки» Володимир Карчевський отримав винагороду за кращий результат у розмірі 3 000,00 грн.
Загалом всі учасники отримали заохочувальні призи. А саме головне – безцінний досвід участі у масштабних міжнародних проектах.
Також для студентів ЕТІ був оголошений новий проект по розробці ігор, які будуть базуватися на потенціалі нашого рідного регіону.
Студенти ЕТІ можуть подати заявки на участь у проекті за наступним посиланням https://forms.gle/NurNJ2UK77vXz2Z8A
DREAM! DECIDE! DO!