Студенти ЕТІ вибороли грант на реалізацію власного проєкту з модернізації змішаної форми навчання у власному виші

Команда з чотирьох дівчат другого курсу економічного факультету взяла участь у масштабному проєкту UpShift – це глобальна інноваційна програма яка реалізується у понад 20 країнах Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Тематика цієї хвилі була пов’язана з навчанням. Після відбору, який пройшов 18 жовтня, команда ЕТІ потрапила до робочої програми, далі тривала інтенсивна робота з 3 по 6 листопада 2022 року.

«Ми хочемо, щоб кожен студент був у повному обсязі задіяний у навчальний процес у будь яких життєвих умовах! Нам вдалося вибороти грант на реалізацію. Все побачите трішки згодом! Своїм прикладом ми показали, що не потрібно боятися робити щось нове й брати участь в житті своєї громади» – розповідає учасниця програми, студентка Ана Лішман.

Щиро вітаємо студенток Євгенію Безлюдько, Анна Григоренко, Вікторію Титаренко та Ану Лішман, зичимо майбутніх перемог та звершень. Пишаємося своїми студентами та студентками. Ви в нас найкращі!

грант на реалізацію

грант на реалізацію2