В ЕТІ продовжується безперервний освітній процес

Економічніпоказникидіяльності

07 грудня в навчальному класі заводу АТ «Ельворті», який є партнером Економіко-технологічного інституту ім. Р. Ельворті, відбулися заняття від фахівців-практиків на тему «Економічні показники діяльності підприємства та організація процесу планування». Заняття організовано викладачами кафедри фінансів та бухгалтерського обліку разом з фахівцями АТ «Ельворті».

Особлива подяка за конструктивну, цікаву і пізнавальну зустріч зі студентами досвідченим працівникам заводу, а саме:

• нач. відділу планування виробництва - Ахромовій Т.В., яка розповіла про особливості організації та процес планування;
  • нач. планово-економічного відділу - Мороз С.Б. , що поділилась досвідом діяльності планово-економічної служби заводу.

Успіху всім та миру! Працюємо на благо країни!

Економічніпоказникидіяльності2

Економічніпоказникидіяльності3