ЕТІ - 30 років!

У цьому році нашому Економіко-технологічному інституту імені Роберта Ельворті виповнилося 30 років.

Для людини такий ювілей є першою переломною датою: позаду залишається юність, а по переду зрілість та серйозні звершення.
За ці роки наш інститут змінював назву та локацію, хтось із викладачів йшов але на зміну приходили нові науково-педагогічні працівники. Ми росли та розвивалися, набували своїх традицій та звичаїв. Нашою гордістю є та велика кількість чудових випускників, які сьогодні працюють не тільки в нашому місті та всій Україні але й за кордоном. Серед них маркетологи, менеджери, фахівці банківської справи та бухгалтерії, інженери та ІТ-спеціалісти, директори солідних підприємств та власники бізнесу.
Сьогодні ми маємо грандіозні плани та великі мрію, бачення наших можливостей не тільки власного, але й суспільного розвитку.

Вітаємо тебе, наш рідний ЕТІ, з ЮВІЛЕЄМ!