Навчальний посібник від кафедри «Фінансів і бухгалтерського обліку»

В Економіко-технологічному інституті ім. Р. Ельворті важлива подія – це видання кафедрою «Фінансів і бухгалтерського обліку» навчального посібника «Фінансовий аналіз»!

Над підручником працювали:
Ірина Ткаченко – доцент, кандидат економічних наук, доцент кафедри;
Світлана Фрунза - доцент, кандидат економічних наук, завідувачка кафедри;
Тетяна Штець – доктор філософських наук, кандидат економічних наук, доцент кафедри.
Близько 20 примірників підручника були передані в наукові бібліотеки та бібліотеки вищих навчальних закладів України.
У пропонованому навчальному посібнику комплексно розглядаються основні категорії, поняття і методи фінансового аналізу підприємства. Загальна увага приділяється теоретичним та методологічним основам фінансового аналізу, критеріям оцінювання і прогнозування фінансовому стану та результатів діяльності, які використовуються в системі оцінки та управління фінансовими ресурсами підприємств.
Вітаємо кафедру "Фінансів та бухгалтерського обліку" з виданням підручника і чекаємо на наступні роботи!