Стратегічне партнерство в дії

?‍??‍? Це новий етап у підвищенні якості надання освітніх послуг та ефективності наукових досліджень, зростанні конкурентоздатності випускників, збагачення індивідуального досвіду викладачів та студентів щодо нових моделей створення та поширення знань. ?‍??‍?

Йдеться про залучення в навчально-освітній процес світового інтелектуального потенціалу, встановлення між вишами різноманітних внутрішніх та зовнішніх інтеграційних зв'язків, підвищення теоретичної і практичної підготовки студентів, проведення спільних досліджень з використанням сучасного обладнання і технологій тощо.
Цей договір має новаторський характер і свідчить про те, що різні за величиною і формою власності заклади вищої освіти об’єднують зусилля для підвищення рівня навчально-наукової діяльності.

?Впевнені, що багаторічний досвід провідного закладу освіти буде впроваджено в ЕТІ для забезпечення спільного майбутнього наших студентів!?