Результати програми перебування в університетах Фінляндії.

Олексій Ізвалов, доцент кафедри ІТ ЕТІ продовжує зустрічі, відповідно до програми перебування в університетах Фінляндії. Перша половина тижня виявилася надпродуктивною.
Відбулася зустріч з виконавчим директором Європейської федерації розробників ігор, Ярі-Пекка Калевою на якій обговорили роль розробки ігор у розвитку ІТ галузі та важливість підтримки її для економічного зростання. Також у Гельсінкі відбулася зустріч з членами ради директорів Helsinki Game Capital та IGDA Finland (Міжнародної асоціації розробників ігор)

В Університеті Аальто відбувся обмін досвідом проведення міжнародних ігробудівних заходів та було визначено перспективи співробітництва у цьому напрямку з ЕТІ.
Надзвичайно приємно бачити всюди у кампусах Аальто меседжи на підтримку України. Ми не одні,
і ми є частиною Європейської сім’ї, цінностями якої є свобода і повага.