Обсяг навчальних місць за державним замовленням на 2023 рік

ЕТІ ІМ. Р.ЕЛЬВОРТІ ОТРИМАВ МАКСИМАЛЬНИЙ ОБСЯГ НАВЧАЛЬНИХ МІСЦЬ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ НА 2023 РІК.
Таким чином, ЕТІ на 2023 рік має 32 державних місця на бакалаврат:
Прикладна механіка - 18 місць;
Комп’ютерні науки – 6 місць;
Облік та оподаткування – 2 місця;
Фінанси банківська справа та фондовий ринок – 2 місця; Менеджмент та Маркетинг по 2 місця.
А також, надано 5 місць державного замовлення на рівень магістра за спеціальністю Менеджмент.

Також,
Фонд Ельворті разом з ЕТІ імені Роберта Ельворті розробив Програму підтримки студентів Кіровоградської області «ВСТУП 2023».
В рамках Програми пропонується пільгова цінова пропозиція за перший рік навчання для:
вступників спеціальності «Облік і оподаткування» - 1 грн.;
вступників спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» - 10900 грн. (50% повної ціни).

Для вступників до Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті на базі ступеня фаховий молодший бакалавр, молодший спеціаліст (випускників КОЛЕДЖІВ) встановлюється ціна на перший рік навчання у розмірі - 1 грн.
для всіх спеціальностей ЕТІ :
облік і оподаткування;
фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок;
маркетинг;
менеджмент;
прикладна механіка;
комп’ютерні науки.

Використай свій шанс отримати якісну освіту без корупції!!!
За довідками звертайтеся за тел.(050)088-55-50, (067)402-50-44
Приймальна комісія: (0522)30-88-42

Будемо раді Вас бачити в ЕТІ за адресою: Кропивницький, вул.Євгена Чикаленка, буд. 3 в зручний для Вас час в робочі дні з 08.30 до 16.30.