Міжнародна мобільність викладачів ЕТІ

Кафедра Прикладної механіки Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті посилює свої міжнародні зв'язки.

За запрошенням Jiangsu University of Science and Technology, доцент кафедри/ к.т.наук Макруха Тетяна Олександрівна з 28 листопада по 03 грудня відвідала Китайську Народну Республіку і прийняла участь в міжнародній конференції з матеріалознавства та провела декілька відкритих лекцій для викладачів та студентів університету.
Домовились і в наступному 2024 році підтримувати зв’язки між Jiangsu University of Science and Technology та Економіко-технологічним інститутом імені Роберта Ельворті і організувати спільну наукову конференцію з актуальних питань розвитку в галузі механічної інженерії.