В ЕТІ вийшов новий навчальний посібник з програмування

Викладачами кафедри "Інформаційні технології" ЕТІ підготовлений навчальний посібник для студентів "ПРАКТИКУМ ІЗ ПРОГРАМУВАННЯ МОВОЮ С++" В січні 2024 року навчальний посібник вийшов тиражем 98 примірників.

Над посібником працювали:
Степан Паращук – кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри інформаційних технологій;
Костянтин Сурков -кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій;
Олексій Ізвалов – кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій.

Близько 20 примірників підручника були передані в наукові бібліотеки та бібліотеки вищих навчальних закладів України.
Студенти мають можливість користуватися навчальним посібником у бібліотеці Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті.
Вітаємо кафедру "Інформаційні технології" з виданням чергового навчального посібника і чекаємо на наступні роботи!