Старт третьої хвилі вступної кампанії!

Економіко-технологічний інституту імені Роберта Ельворті оголошує про старт завершальної третьої хвилі вступної кампанії , яка розпочалась 1 жовтня і триватиме до 13 жовтня 2024 року. Цей період є шансом стати частиною нашої великої родини ЕТІ та здобути освіту за акредитованими спеціальностями.
Якщо ви ще розмірковуєте, чи правильний вибір зробили, знайте - це саме той момент, коли ви можете все змінити. Відкрийте для себе можливості, які надає ЕТІ. Тут ви знайдете реальне навчання в світлих і просторих аудиторіях ЕТІ з професійними викладачами та практиками від діючого бізнесу, які готові ділитися досвідом, а також повну відсутність корупції.
Ми чекаємо на тих, хто прагне справжніх знань, хто готовий долати виклики та йти до своєї мети. Двері ЕТІ завжди відкриті для тих, хто дійсно бажає навчатися і ставати кращими, а не бути учасником імітації навчального процесу.
Ми з нетерпінням чекаємо на Вас в Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті!

За довідками звертайтеся за тел.(050)088-55-50, (067)402-50-44