Співпраця в новому форматі

Підписано договір про співробітництво та партнерство між ЕТІ та АТ КБ «Приватбанк» з метою підготовки висококваліфікованих фахівців, компетентних і конкурентоспроможних як на національному, так і на міжнародному ринках праці.?‍??‍?

Відповідно до укладеної угоди намічено співпрацю у напрямку навчальної роботи та взаємного обміну досвідом з метою поліпшення якості підготовки фахівців, закріплення теоретичних знань та їх практичного застосування.

Враховуючи взаємну зацікавленість, обидві команди об’єднають зусилля у вирішенні завдань обміну досвідом, проходження практики студентів та сприяння працевлаштуванню випускників ЕТІ.

? Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті, дбає про майбутнє студентів, відкритий для партнерства та реалізації нових проектів.

? Впевнені, що майбутня співпраця буде успішною!