7 грудня Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті відсвяткував 25-у річницю з дня заснування. Привітати з ювілеєм альма-матер багатьох кіровоградців прийшли керівники області, міста, відомі у регіоні промисловці, бізнесмени, громадські діячі, а також гості зі столиці – генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов та український науковець, перший заступник міністра освіти і науки (2016-2018) Володимир Ковтунець.
Нагадаємо, новий етап у розвитку Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті, який до цього мав назву Кіровоградський інститут комерції, розпочався з приходом у цьому році нового інвестора – благодійного фонду «Ельворті». Інститут став першим ВНЗ, який запровадив у себе дуальну форму навчання студентів за німецькою моделлю.

Джерело:http://bit.ly/2L4eo7I

Last modified onСубота, 08 грудня 2018 10:04 Read 450 times