Персональний бренд учителя

11 січня, на базі Економіко-технологічно інституту імені Роберта Ельворті відбувся тренінг-практикум «Персональний бренд учителя», організований управлінням освіти міської ради міста Кропивницький.

Під час тренінгу, вчителі обговорили соціальні мережі, їх можливості, переваги та недоліки, а головне – навіщо освітянину приходити в соціальні мережі, задля якої мети. Присутні дізналися багато цікавого та корисного – як, використовуючи інструменти SMM, будувати та підтримувати позитивний імідж школи, керівника закладу та вчителя; як залучати та впливати на цільову аудиторію – дітей та їх батьків, колег-педагогів; які найпопулярніші мережі в просуванні іміджу школи (Facebook, Іnstagram, YouTube); як досягти балансу між змістовним та розважальним контентом у спілкуванні в соцмережах; як створювати персональні та офіційні сторінки, групи, блоги, у чому їх відмінність та яким їх наповнювати змістом.

Read 372 times