Прес-конференція про результати конкурсу Ельворті-НМС на безкоштовне навчання у Великій Британії.

Визначено переможця конкурсу Ельворті-НМС на безкоштовне навчання у Великій Британії!
6 березня, об 12.00 у Економіко-техонологічному інституті ім. Роберта Ельворті (вул. Євгена Чикаленка 3,) відбудеться прес-конференція про результати конкурсу Ельворті-НМС на безкоштовне навчання у Великій Британії.
Учасники заходу:
Анастасія Бережньова-Цабій – координатор конкурсу Ельворті-НМС в Кіровоградській області
Валерія Чорна – переможниця конкурсу, учениця 11 класу Златопільської гімназії.
Конкурс Ельворті-НМС на безкоштовне навчання у Великій Британії проходив у 3 етапи. Місяць тому відбувся останній етап цього конкурсу. Після детального обговорення усіх претендентів було обрано переможців.
Таким чином, повну стипендію отримала Валерія Чорна, учениця 11 класу Златопільської гімназії, яка виявила виняткові знання англійської мови протягом усіх 3 етапів конкурсу і вразила представників Великої Британії під час інтерв’ю.

Last modified onСереда, 12 червня 2019 11:08 Read 540 times