20 квітня у Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті проходив фінальний тур Олімпіади з економіки серед учнів 10-11 класів м. Кропивницького і Кіровоградської області.
Головною метою заходу був пошук та підтримка обдарованої учнівської молоді, здатної продемонструвати глибокі теоретичні знання з теорії економічної науки, знання економічних законів, здатність до критичного мислення, уміння наводити переконливі аргументи і докази, висловлювати власну думку.
Олімпіада проводилась у два етапи: перший етап – заочний, відбірковий етап (до 12.04.19), другий – очний, фінальний етап.
У першому турі взяли участь 103 учня. За результатами виконаних завдань до другого туру пройшли 27 учнів м. Кропивницького і Кіровоградської області.
Переможці олімпіади отримали цінні подарунки: І місце – сертифікат на придбання комп’ютерної техніки на суму 4000 грн ; ІІ місце – 3000 грн; ІІІ місце – 1500.
Переможці олімпіади, які вступатимуть до Економіко-технологічного інституту ім. Роберта Ельворті, отримають 20 додаткових балів до ЗНО для отримання грантів на безкоштовне навчання у інституті.
Переможцями олімпіади стали:
1. перше місце - Шикера Анастасія, Економіко-правовий ліцей "Сучасник" НВК №34;
2. друге місце - Потьомкіна Марія Олегівна, НВК №34;
3. третє місце - Тарануха Ярослава Вадимівна, Липнязька загальноосвітня школа.
Вітаємо переможців!!!

Last modified onСереда, 22 травня 2019 08:49 Read 564 times