Міжнародна конференція «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні».

Проректор Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті Ігор Василенко прийняв участь у роботі Міжнародної конференції «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні», яка відбулась 11-12 червня 2019 року.
Тема презентації: Принципи організації дуальної форми освіти. Досвід Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті – учасника проекту з Вищою дуальною школою Gera-Eisenach (DHGE), ФРН.
Саме дуальна система є одним із інструментів для забезпечення високої якості освіти та відповідності її потребам реального сектору економіки.
Організатори конференції: Міністерство освіти і науки України, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Спілка ректорів вищих навчальних закладів України, Національний Еразмус+ офіс в Україні та Національна команда експертів з реформування вищої освіти (HERE team), Британська Рада в Україні.

Last modified onЧетвер, 13 червня 2019 12:57 Read 407 times