Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті розширює коло співпраці та дружніх зв'язків зі світовим лідером у галузі технологій автоматизації – компанією Festo Ukraine

Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті розширює коло співпраці та дружніх зв'язків зі світовим лідером у галузі технологій автоматизації – компанією Festo Ukraine.
Міжнародний концерн «Festo» має значний досвід проведення тренінгів та семінарів, особливістю яких є ефективне поєднання теоретичних знань та практичних навичок, використання найновіших методик та сучасного навчального обладнання у сфері промислової автоматизації. Так, з метою набуття практичного досвіду та задля підняття професійного рівня, експертом з дидактики д.т.н. Якимчуком М.В. на базі інституту проведено тренінг для викладачів інституту та представників найпотужніших машинобудівних підприємств нашого міста ― АТ «Гідросила» та АТ «Ельворті». Програма тренінгу включала в себе 3 блоки: запуск нових навчальних лабораторних стендів; проведення навчання з викладачами інституту; демонстрацію можливостей лабораторних стендів представникам машинобудівних підприємств.
Нагадаємо, що в Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті відкрито нові лабораторії ― гідравліки та електротехніки ― на основі сучасних лабораторних стендів німецької компанії «Festo», що дає можливість здійснювати повноцінне та якісне навчання студентів

Last modified onП'ятниця, 22 листопада 2019 12:13 Read 618 times