В ЕТІ відбулися гра та вікторина, присвячені Новому року

26 грудня 2019 року в Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті, за ініціативою Студентського Парламенту, відбулася розважальна гра «Хто зверху» та пройшла інтелектуальна вікторина.

Протягом тисячоліть людство задається питанням, хто ж розумніший – жінки чи чоловіки? Саме це намагалися з'ясувати студенти під час розважальної гри «Хто зверху». Команда дівчат проти команди хлопців боролися за перемогу в сімох раундах, під час яких учасники пройшли перевірку на ерудицію, кмітливість та уважність. В результаті запеклої боротьби, перемогла команда дівчат. Вітаємо Аделіну Квашу, Поліну Дерюшеву та Катерину Теплюк з перемогою!

Студентський Парламент організував ще одну корисну розвагу для студентства - інтелектуальну вікторину на платформі Kahoot з цікавими запитаннями на новорічну тематику. Це гарна нагода підвищити свій інтелектуальний рівень, отримати яскраві враження та незабутні емоції. Перші місця посіли студенти Анастасія Тютенко та Роман Кидалов.

Студентський Парламент вітає викладачів і студентів з прийдешнім Новим роком!

Last modified onП'ятниця, 27 грудня 2019 09:06 Read 707 times