Студенти ЕТІ відвідали галерею «Єлисаветград»

18 грудня 2019 року студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті відвідали галерею «Єлисаветград» та поспілкувалися з її власником – Миколою Цукановим. Зустріч відбулася в рамках дисципліни «Робота з електронними медіа-ресурсами», під час якої майбутні маркетологи ознайомилися з процесом просування роботи галереї та опановували навички проведення інтерв’ю.

Олена Кваша, викладачка дисципліни «Робота з електронними медіа-ресурсами», розповідає про мету візиту студентів ЕТІ галереї «Єлисаветград»: «Для майбутніх маркетологів досвід Миколи Цуканова, який з нуля створив галерею, просував та популяризував свій проєкт, є цікавим та корисним кейсом. Під час неформального спілкування студенти мали можливість потренувати навички проведення інтерв’ю та подолати страх поставити неправильне запитання. Микола Миколайович поділився досвідом створення та реалізації ініціативи всеукраїнського рівня без витрат великих коштів. Йдеться про всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Щаслива дитина – квітуча Україна», який проходить у Кропивницькому з 2015 року. Кожен охочий може підтримати конкурс у вигляді подарунків для учасників, що є гарним прикладом залучення людей до проєкту. Ця зустріч несе також культурну цінність для молоді. Микола Цуканов має  цивілізаційний погляд на розвиток нашого міста: звертає увагу на зв’язок з історією, на пошук своїх коренів, на важливість такого процесу, як дотик з культурою».

Last modified onП'ятниця, 22 травня 2020 12:39 Read 456 times