В ЕТІ навчали основам інтернет-маркетингу

18 січня 2020 року в Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті відбулося засідання  бізнес-клубу у форматі тренінгу, під час якого вивчали тему «Інтернет-маркетинг»: основні поняття, складові стратегії та якими компетенціями повинен володіти інтернет-маркетолог. У процесі виконання практичних завдань учасники тренінгу розібрали важливість формування унікальної торгової пропозиції (УТП) компанії, вивчення цільової аудиторії (ЦА) та аналізу своїх конкурентів.

Докладніше про програму тренінгу розповідає керівник бізнес-клубу, кандидат економічних наук, доцент ЕТІ Олександр Тертиця: «Учасники тренінгу «Інтернет-маркетинг» отримали як теоретичні знання, так і практичні. Вчилися формувати мету компанії, її унікальну торгову пропозицію та складали портрет цільової аудиторії. Ці три складові будують так званий «фундамент» маркетингу.

Розібрали ряд інструментів для аналізу своїх конкурентів, аби знати, які «фішки» вони використовують для розкрутки своєї компанії, у чому їх привабливість на ринку, рівень їх активності в соціальних мережах тощо. Розглядали види контенту та шляхи його просування.

Крім того, окремою темою тренінгу став комплексний підхід до інтернет-маркетингу, який є найпопулярнішою стратегією просування бізнесу у віртуальному світі.

Торкнулися питання компетенцій, якими має володіти інтернет-маркетолог: SEO, SMM, email, відео та контент маркетинг, Web-аналітика та контекстна реклама.

По закінченню тренінгу, усі учасники - майбутні та діючі маркетологи, а також представники бізнесу, підсумували, що сфера інтернет-маркетингу стрімко змінюється, тому необхідно постійно розвиватися. А бізнес-клуб в цьому допоможе».

Last modified onП'ятниця, 22 травня 2020 12:25 Read 602 times