В ЕТІ засідала консультативна група з питань безпеки пішохідних переходів у Кропивницькому

28  січня 2020 року на базі Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті відбулося засідання Громадської консультативної групи: «Безпечний пішохідний перехід. Локальні рішення для вирішення місцевих проблем» в рамках Канадсько-українського проєкту розвитку поліції «Agriteam Canada». У заході взяли участь представники поліції, громадських організацій та органів влади міста Кропивницького. Докладніше розповідає Оксана Білоброва, старший лейтенант поліції та начальниця відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Кіровоградській області.

- Мета Канадсько-українського проєкту розвитку поліції, в якому беруть участь сім міст України, поглибити співпрацю поліцейських з громадою та органами місцевої влади за допомогою консультативних груп.

Група нашого міста працює над питанням безпеки дорожнього руху, а саме - неосвітлені пішохідні переходи, яких у Кропивницькому налічується 388, і це лише нерегульовані.

Це вже друге засідання, перше відбулося 16 грудня 2019 років за участю наших канадських партнерів, які поділилися досвідом співпраці з громадськістю та новаторськими підходами у вирішенні проблем, що     виникають у громадах.

Під час сьогоднішнього засідання учасники групи розробили модель дій щодо вирішення питання неосвітлених пішохідних переходів.

Вам також може бути цікаво:

В ЕТІ розпочався тренінг для операторів верстатів з програмним керуванням

Бізнес-клуб в ЕТІ - майданчик для розвитку в сфері маркетингу

Вчитися на роботі: досвід студентки ЕТІ Анни Хлань, яка навчається за дуальною системою освіти

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Слідкуйте за новинами в  Instagram

Last modified onЧетвер, 21 травня 2020 12:15 Read 1122 times