Аукціон новітніх технологій

Управління освіти Міської ради міста Кропивницького в співпраці з викладачами Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті проводить освітній захід в рамках проекту «Аукціон новітніх технологій» 13 лютого 2020 року, на базі Економіко-технологічного інституту імені роберта Ельворті.

Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті (м. Кропивницький, вулиця Євгена Чикаленка 3) 13 лютого о 10:00.

З метою розвитку новітньої складової інноваційної культури молоді, допомоги у професійному виборі та сформування підґрунтя для поглиблення співпраці між закладами вищої та загальної середньої освіти вчителями міста Кропивницького та викладачами НТУ «ХПІ» та ЕТІ ім. Р.Ельворті проводиться виставка технологій, які використовуються на уроках природничого напрямку та Захисту Вітчизни. По завершенню роботи виставки учні матимуть можливість долучитись до лекційно-практичних занять де на практиці застосують отриманні знання. Викладачі Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» за допомогою окулярів віртуальної реальності допоможуть учням міста Кропивницького долучитись до процесу управління бойових одиниць техніки.

Last modified onСереда, 27 травня 2020 20:28 Read 991 times