Все про бухгалтерський облік

Уже багато років поспіль Кіровоградський інституту комерції єднає співпраця з загальноукраїнською професійною бухгалтерською газетою «Все про бухгалтерський облік». За ініціативи керівництва редакції діє проект із відзначення кращих студентів вищих навчальних закладів за вагомий особистий внесок у забезпечення навчального процесу, позитивний вплив на академічну групу та організаторський талант.
  13 березня студенти нашого інституту Грибинюк Каріна, Грибинюк Ярослав, Курач Валентина, Коробка Іван, Вихрист Олена та Мороз Ярослав були нагороджені грамотами та подяками цієї газети як гідні представники майбутньої еліти України. Студентів привітала та вручила нагороди регіональний представник газети Катерина Мирославівна Ненько.
  На завершення заходу виступив проректор інституту Василенко Дмитро Володимирович, який зазначив, що на даний час сотні випускників спеціальності «Облік і аудит» успішно працюють на підприємствах, в організаціях та установах краю. Він також подякувала редакції газети «Все про бухгалтерський облік» за багаторічну співпрацю та підтримку.

Last modified onП'ятниця, 02 березня 2018 11:04 Read 786 times