Обмін досвідом впровадження дуальної освіти

17 квітня 2018 року відбулася зустріч делегації Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті з ректором Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві, доктором Mарчіном Павенскa.

Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві визнаний найкращим логістичним ВН3 у Польщі згідно Рейтингу Perspektywy 2016.

На зустрічі відбувся обмін досвідом  впровадження дуальної освіти. Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві один з перших в Польщі запровадив систему дуальної освіти. На сьогодні 60 студентів з загальної кількості понад 1000 студентів навчаються за такою системою. Можливість навчатися в університеті за дуальною системою мають лише найкращі студенти за підсумками навчання на першому курсі і результатами співбесіди з підприємствами-партнерами (роботодавцями).

Також на зустрічі був складений план дій, щодо обміну студентами за програмами ЕРАЗМУС (офіційна програма ЄС)  та можливості отримання подвійного диплому.

Зустріч була організована за підтримки HYDROSILA EU, м. Вроцлав.

Read 616 times