Муніципальний інвестиційний форум «TIME to INVEST».

30 травня 2018 року студенти та викладачі Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті взяли участь у галузевій сесії «Експорт як шлях до інвестицій» муніципального інвестиційного форуму «TIME to INVEST».

У сесії взяли участь очільники міської та обласної влади, представники профільних департаментів міськради Кропивницького та Кіровоградської ОДА, представник Департаменту економічної політики Представництва ЄС в Україні Оксана Попруга, київський тренер-консультант з експорту Олег Мирошниченко, представники Офісу із залучення та підтримки інвестицій Віталій Мазур та Станіслав Базалєєв, координатор Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі Катерина Присяжнюк, а також представники бізнес-сфери міста та області.

Під час Форуму розглядалися нові напрямки економічного співробітництва з іноземними партнерами, практичні аспекти здійснення зовнішньоекономічної діяльності представників малого і середнього бізнесу, відбувався обмін досвідом щодо покращення розвитку бізнесу та економіки Кіровоградщини на міжнародному рівні.

Галузева сесія форуму відбувався у форматі дискусійної платформи, під час якої гості та учасники мали змогу обговорити та зупинитися на окремих моментах зазначеної теми.

Last modified onСереда, 11 липня 2018 06:23 Read 806 times